Потреба людини в безпеці та надійній огорожі | sitkand.com

Безпека – одна з основних потреб людини

За ієрархією потреб людини Абрахама Маслоу, безпека знаходиться на другому місці – після фізіологічних потреб (повітря, їжа, дах на головою) та перед соціальними (дружба, кохання та інші взаємозв’язки між людьми). Згідно з теорією Маслоу, тільки після задоволення фізіологічних потреб та потреби у безпеці, людина починає прагнути до соціальних відносин, стосунків, адже ці потреби підтримуються безумовними інстинктами та сприяють виживанню.

Звісно, більшість із нас не вдається до вивчення першопричин наших потреб, але, маючи кошти на їжу, одяг, нерухомість, кожен хоче відчувати себе безпечно вдома. Бо наш дім – це наша фортеця, в якій ми відпочиваємо фізично і морально, виховуємо дітей, вирішуємо побутові проблеми.

Надійна огорожа – ваша безпека

Наші предки зводили навколо своїх будинків паркани із лози, дерева, каменю, щоб захиститися від диких тварин та чужих посягань на своє майно. Зараз часи змінилися і, в більшості випадків, нападів вовків чи інших хижаків більше ніхто не боїться, але, тим не менш, загрози є і їх навіть стало більше. Зараз огорожа, як і раніше, захищає двір від непроханих гостей, та має й інші функції:

 • люди, які мають дітей, знають що маленькому непосиді вистачить і кількох хвилин, щоб вийти з двору і відправитися у прогулянку в невідомому напрямку (такі випадки стаються щорічно), а надійний паркан стане на заваді юному мандрівнику;
 • власники тварин з допомогою огорожі убезпечують свої улюбленців від втечі, бійок з іншими тваринами та можливості потрапити під колеса авто.
озеленення забору фото

Крім очевидних потреб, паркан створює внутрішнє відчуття захищеності та спокою, адже безпека людини – це її свідома і підсвідома потреба для комфорту та спокою.

При цьому далеко не всім до душі і по кишені кількаметрові цільні паркани із каменю, цегли, але необхідність відмежування власного обійстя від сусідського та від вулиці є. Тому все частіше на зміну монументальним спорудженням приходять візуально легкі, але надійні сітчасті конструкції.

Сітка для огорожі, як альтернатива кам’яним і бетонним парканам

Примарна американська мрія у вигляді будиночка з декоративним біленьким парканчиком, заввишки сантиметрів 30-50 має гарний вигляд тільки на рекламних фото. В реальності така огорожа не вбереже ваш двір ні від зловмисників, ні від бродячих тварин. Вона ніяк не завадить дитині вийти на вулицю, де їздять авто, не зупинить вашого домашнього улюбленця. Тому мрії залишимо в уяві, а для власного обійстя оберемо більш надійний варіант охорони.

декоративний паркан фото

Якщо суцільний паркан із дерева, каменю чи бетону вам здається надто громіздким – чудовою альтернативою стане огорожа із сітки. Найчастіше з цією метою використовується сітка рабиця.

Металева сітка рабиця виготовляється переплетенням дроту. Дроти не скріплюються між собою, тому матеріал виходить досить еластичний, добре витримує навантаження. В інтернет-магазині Сітканд представлені різні варіанти сіток цього виду:

 • з товщиною дроту від 1,6 до 3 мм;
 • з діаметром вічок від 35×35 мм до 60×60 мм;
 • висотою від 1,2 м до 4 метрів (виробник може виготовити й інші параметри на замовлення);
 • стандартна довжина сітки в рулоні – 10 погонних метрів.

Для захисту металу від впливу корозії та інших природних факторів, будівельну сітку оцинковують або наносять на дроти шар полімеру. Оцинкована сітка має тьмяний металевий блиск, а от матеріал з ПВХ буває в різних кольорах, тому її частіше застосовують ся облаштування огорожі, розмежування присадибної ділянки, зведення парканів навколо двору, приватної території, промислових об’єктів тощо.

забор з рабиці фото

Огорожу будують кількома способами: натягують на стовпці або виготовляють секції – металеві рами з привареною до них сіткою.

Секційна огорожа – безпечно та естетично

Панельні системи огородження з’явилися на ринку порівняно недавно, але вже мають багато прихильників завдяки низці плюсів:

 1. Швидкий монтаж і демонтаж: матеріал продається у вигляді готових панелей шириною 2,5 метра і висотою від 1,2 до 2 метрів. Для встановлення стовпці бетонують і кріплять до них панелі. Демонтувати паркан можна так само швидко, як і побудувати, а матеріал потім використати повторно.
 2. Довговічність: покриті цинком або полівінілхлоридом панелі від надійного виробника служать по кілька десятиліть.  
 3. Естетичність: секційні огорожі є оцинковані і з полімерним покриттям. Для зведення парканів частіше купують панелі з ПВХ. Вони є в різних кольорах, тому підходять під екстер’єр двору та навколишній ландшафт.
 4. Надійність: секції виробляють з вигином і прямі. Вигин V-подібної форми додає міцності і жорсткості панелям.
 5. Доступна ціна: вартість панельної системи огородження значно нижча, ніж матеріалів для кам’яного чи цегляного паркану, а монтаж не потребує використання особливого обладнання чи техніки.

Також до переваг секційних парканів зараховують візуальну прозорість. Завдяки ній рослини на подвір’ї отримують достатню кількість світла, а сам двір здається просторим і світлим. При цьому, панельне огородження достатньо міцне і надійне, тому непрохані гості чи тварини не опиняться на вашій території, домашні улюбленці теж не впораються з таким огородженням, а дитина і навіть доросла людина не зможе його перелізти. З цього ж матеріалу можна виготовити і хвіртки та ворота з замками.

секційна огорожа фото

Секції зі зварної сітки різної висоти, оцинковані або з пвх-покриттям ви можете замовити на сайті нашого інтернет-магазину sitkand за вигідною ціною. Продукція зберігається на нашому складі у місті Рівне, тому ми забезпечуємо максимально швидку доставку замовлень.

Із секційними та сітчастими парканами від ТОВ «Новий Двір» ваш двір буде безпечним і надійно захищеним та матиме гарний вигляд.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку