Блог - sitkand.com

Блог

огорожа з рабиці фото

Як натягнути сітку рабицю правильно? Топ порад для монтажу сітки власноруч

Бюджетний паркан із сітки рабиці – простий спосіб обмежити доступ до власного подвір’я, дачної чи комерційної ділянки. Переваг у сітчастої огорожі багато – серед них: доступна ціна і простий монтаж, з яким справиться навіть недосвітчений майстер. Проте, якщо ви беретеся за справу вперше, нескладна інструкція вам все ж не завадить.

габіони з деревом фото

Знайомтесь. Габіон – сучасне рішення для огорожі та дизайну

Сучасний ландшафтний дизайн все більше тяжіє до натуральності, природності, тому закономірно, що паркан габіон щороку стає все популярнішим. Спочатку їх використовували у військовій сфері, як захисні конструкції, пізніше сітки з камінням всередині стали застосовувати у містобудуванні, а вже згодом – у приватному будівництві дизайні екстер’єру та інтер’єру. Для того, щоб зробити паркан або інші ландшафтні об’єкти з габіонів, потрібна сітка, арматура і наповнення.

декорована рабиця фото

Сітка для огорожі: ідеї для домашнього майстра

Власний двір чи дача – це місце, де ми бажаємо усамітнитися і насолодитися власним простором під час відпочинку або роботи на обійсті. І вже точно не бажаємо бачити в себе на ділянці непроханих гостей. Тому навколо двору так важливо встановити паркан. Також огорожа необхідна, якщо у вас є маленькі діти і домашні тварини: вони можуть покинути приватну територію без попередження, що завдає чимало клопотів і переживань. Тож ми підготували добірку ідей огородження двору та дачі.

залізобетонні конструкції фото

Яка сітка використовується для армування залізобетонних конструкцій

Без використання залізобетонних конструкцій складно уявити будь-яке будівництво: чи то зведення невеликої господарської споруди на приватному подвір’ї чи будівництво багатоквартирного будинку, торгівельного центру або багаторівневої парковки для автомобілів. Для міцності і надійності конструкцій з бетону необхідне використання армувальної сітки – металевих дротів різного діаметру, з’єднаних між собою перпендикулярно точеним зварюванням, переплетінням, в’язальним дротом. Також зараз використовують композитну сітку. Вона перешкоджає розтріскуванню бетону, усадці, забезпечує міцність і довговічність споруд, стійкість до динамічних і вібраційних навантажень.

вольєр для собак фото

Зварна сітка для кліток

Важлива умова для утримання вдома чи на фермах тварин і птахів – облаштування для них вольєрів та кліток. При цьому необхідно, щоб житло відповідало санітарним нормам та нормам безпеки. Одним з найкращих матеріалів є металева сітка, виготовлена зварним методом, коли дріт різного діаметру зварюють під кутом 90°, утворюючи квадратні чарунки. Саме за товщиною дроту та розміром чарунок і обирають ту чи ту сітку для вольєра або клітки. Також ретельно добирають сітку зварну за видом захисного покриття: оцинковка або ПВХ. 

декорування забору

Сітка рабиця: цікаві ідеї декору

Сітка рабиця – один із найпростіших і найшвидших способів зведення огорожі навколо присадибної ділянки. Якісний матеріал служить десятиліттями, а для спорудження необхідно тільки вкопати або забетонувати металеві стовпчики. Але на ряду з такими перевагами матеріалу є і один недолік: сітка не створює візуальної перешкоди, тобто паркан з неї виходить практично прозорим, а двір повністю проглядається. Ця проблема актуальна, якщо рабиця застосовується як єдиний матеріал для забору, але якщо використати її як основу для декорування, можна створити оригінальну огорожу і приховати своє обійстя від сторонніх очей. Тож далі ми розповімо вам про цікаві способи задекорувати паркан із сітки-рабиці.

зелена сітка фото

Де застосовується садова сітка з пластику?

Пластикова садова сітка – це універсальний матеріал, який використовують у садівництві, городництві, розведенні тварин та птиці у приватних садибах і на сільськогосподарських підприємствах. Свою популярність вона отримала завдяки низці унікальних характеристик, серед яких: довговічність, міцність, екологічна безпечність, легке транспортування та монтаж. З неї можна без особливих зусиль зводити різні конструкції, демонтувати їх за потреби та використати пластикову сітку повторно.

будинок з газоблоків фото

Армопояс для кладки газоблоків. Топ порад, які зекономлять ваш час та гроші

Газоблок – відносно недорогий будівельний матеріал, який використовують для зведення житлових, комерційних, промислових споруд. Завдяки пористій структурі він забезпечує гарну теплоізоляцію, але ця характеристика впливає на міцність. Щоб зміцнити будівлю із пористих газобетонних блоків і покращити її стійкість до навантажень, необхідно залити армопояс. Сьогодні ми відповімо на найпоширеніші запитання, які стосуються кладки армопоясу у спорудах із газоблоку.

покрівля з металочерепиці фото

Переваги металочерепиці над іншими покрівельними матеріалами

Якісна покрівля завжди була і буде одним з пріоритетних елементів будівлі. Вона не просто захищає від дощу, вітру чи палючого сонця. Надійна покрівельна система подовжує термін експлуатації усієї споруди загалом та впливає на рівень комфорту її мешканців. Також, це ще й оздоба, яка вказує на стиль, смак та статус господаря.

ідеї для огорожі фото

Ідеї для застосування сітки

Слово огорожа у більшості асоціюється із захистом своєї приватної власності. Про те як наш народ любить боротися за межі ходять легенди. Однак тонка, майже прозора, але міцна смуга сітки по межі, – рятує від непотрібних суперечок. Вона м’яко і впевнено каже “стоп” небажаним гостям чи посяганням на розміри території.

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку