Блог - sitkand.com

Блог

армування плити фото

Як зробити армопояс правильно і на довго

Армопояс – це монолітна залізобетонна конструкція, яка об’єднує несучі або зовнішні стіни споруди. Одне з головних правил спорудження такої конструкції – вона не повинна перериватися. Тобто армуючий пояс має бути цілісним: його конструюють і заливають за один раз.

огорожа для будівництва фото

Тимчасові будівельні огорожі для земельної ділянки

Будівельний майданчик – це територія підвищеної небезпеки, тому її потрібно огороджувати, щоб уникнути травматизму випадкових перехожих. До того ж, на будмайданчиках часто зберігаються будівельні матеріали, які треба захистити від чужих посягань. Саме тому одним із перших етапів будь-якого будівництва є зведення паркану. Оскільки огородження буде тимчасовим, воно має коштувати недорого, але забезпечувати надійний захист. І тут постає важливе питання: зекономити по максимуму і зробити імпровізований забор з підручних матеріалів чи витратити трохи більше коштів і купити панельну огорожу, яка по завершенню будівельних робіт стане постійною для ділянки?

цинкування дроту фото

Навіщо оцинковувати метал? Ділимось секретами виробництва зварної сітки

У будівництві, домашньому господарстві, ландшафтному дизайні та інших сферах широкого застосування набула металева сітка. Її використовують для зведення огорож і розмежувань території, будівництва вольєрів для тварин, облицювання стін, укріплення бетонної стяжки, армування кладки з цегли чи газоблоку. Однак метал має одну негативну властивість, яка ускладнює використання виробів з нього – він піддається корозії.

безпека людини фото

Безпека – одна з основних потреб людини

За ієрархією потреб людини Абрахама Маслоу, безпека знаходиться на другому місці – після фізіологічних потреб (повітря, їжа, дах на головою) та перед соціальними (дружба, кохання та інші взаємозв’язки між людьми). Згідно з теорією Маслоу, тільки після задоволення фізіологічних потреб та потреби у безпеці, людина починає прагнути до соціальних відносин, стосунків, адже ці потреби підтримуються безумовними інстинктами та сприяють виживанню.

огорожа з рабиці фото

Як натягнути сітку рабицю правильно? Топ порад для монтажу сітки власноруч

Бюджетний паркан із сітки рабиці – простий спосіб обмежити доступ до власного подвір’я, дачної чи комерційної ділянки. Переваг у сітчастої огорожі багато – серед них: доступна ціна і простий монтаж, з яким справиться навіть недосвітчений майстер. Проте, якщо ви беретеся за справу вперше, нескладна інструкція вам все ж не завадить.

габіони з деревом фото

Знайомтесь. Габіон – сучасне рішення для огорожі та дизайну

Сучасний ландшафтний дизайн все більше тяжіє до натуральності, природності, тому закономірно, що паркан габіон щороку стає все популярнішим. Спочатку їх використовували у військовій сфері, як захисні конструкції, пізніше сітки з камінням всередині стали застосовувати у містобудуванні, а вже згодом – у приватному будівництві дизайні екстер’єру та інтер’єру. Для того, щоб зробити паркан або інші ландшафтні об’єкти з габіонів, потрібна сітка, арматура і наповнення.

декорована рабиця фото

Сітка для огорожі: ідеї для домашнього майстра

Власний двір чи дача – це місце, де ми бажаємо усамітнитися і насолодитися власним простором під час відпочинку або роботи на обійсті. І вже точно не бажаємо бачити в себе на ділянці непроханих гостей. Тому навколо двору так важливо встановити паркан. Також огорожа необхідна, якщо у вас є маленькі діти і домашні тварини: вони можуть покинути приватну територію без попередження, що завдає чимало клопотів і переживань. Тож ми підготували добірку ідей огородження двору та дачі.

залізобетонні конструкції фото

Яка сітка використовується для армування залізобетонних конструкцій

Без використання залізобетонних конструкцій складно уявити будь-яке будівництво: чи то зведення невеликої господарської споруди на приватному подвір’ї чи будівництво багатоквартирного будинку, торгівельного центру або багаторівневої парковки для автомобілів. Для міцності і надійності конструкцій з бетону необхідне використання армувальної сітки – металевих дротів різного діаметру, з’єднаних між собою перпендикулярно точеним зварюванням, переплетінням, в’язальним дротом. Також зараз використовують композитну сітку. Вона перешкоджає розтріскуванню бетону, усадці, забезпечує міцність і довговічність споруд, стійкість до динамічних і вібраційних навантажень.

вольєр для собак фото

Зварна сітка для кліток

Важлива умова для утримання вдома чи на фермах тварин і птахів – облаштування для них вольєрів та кліток. При цьому необхідно, щоб житло відповідало санітарним нормам та нормам безпеки. Одним з найкращих матеріалів є металева сітка, виготовлена зварним методом, коли дріт різного діаметру зварюють під кутом 90°, утворюючи квадратні чарунки. Саме за товщиною дроту та розміром чарунок і обирають ту чи ту сітку для вольєра або клітки. Також ретельно добирають сітку зварну за видом захисного покриття: оцинковка або ПВХ. 

декорування забору

Сітка рабиця: цікаві ідеї декору

Сітка рабиця – один із найпростіших і найшвидших способів зведення огорожі навколо присадибної ділянки. Якісний матеріал служить десятиліттями, а для спорудження необхідно тільки вкопати або забетонувати металеві стовпчики. Але на ряду з такими перевагами матеріалу є і один недолік: сітка не створює візуальної перешкоди, тобто паркан з неї виходить практично прозорим, а двір повністю проглядається. Ця проблема актуальна, якщо рабиця застосовується як єдиний матеріал для забору, але якщо використати її як основу для декорування, можна створити оригінальну огорожу і приховати своє обійстя від сторонніх очей. Тож далі ми розповімо вам про цікаві способи задекорувати паркан із сітки-рабиці.

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку