Блог - sitkand.com

Блог

Композитна арматура

Вуглепластикова, склопластикова та базальтопластикова арматури. Особливості та застосування

Композитна арматура – загальна назва багатьох видів неметалевих армуючих стержнів. Їх виготовляють із різних матеріалів, які впливають на характеристики готової арматури, однак спосіб виробництва практично ідентичний.

Композитна арматура Фото

Композитна та Металева арматура. Порівнюємо характеристики

Композитна арматура вже тривалий час присутня на українському ринку. Про її властивості і переваги написано багато, тому пропонуємо просто об’єктивно розглянути, в яких випадках краще в будівництві використовувати металеву арматуру, а в якому композитну.

Сітка рабиця оцинкована ø1,6*35*35mm h -1,5

Огорожа з сітки рабиці – сучасна конструкція для захисту ділянки

Сітка служить відмінним матеріалами для облаштування легких огорож. Вона не перешкоджає вітру, не затінює світло і не викликає складнощів в процесі монтажу. Сітка-рабиця використовується для огорож ділянок від сусідніх територій, земельних наділів, садів.

Секції огорожі з полімерним покриттям

Паркани для заміської нерухомості: різновиди і характеристики

Важко уявити собі приватне домоволодіння або заміську дачну ділянку без паркану. Адже Він не тільки встановлює межі ділянки, але і виконує захисну функцію, захищаючи мешканців від сторонніх поглядів і несанкціонованого проникнення невідомих осіб, бродячих тварин, а також вихід маленьких дітей за межі території. Сучасні паркани здатні надати території естетичну привабливість та є декоративними елементами ландшафтного дизайну.

Сітка канільована оцинкована фото

Армування стяжки підлоги сіткою: особливості виконання

Особливості армування стяжки підлоги

В якості основи для підлоги найчастіше використовується стяжка – бетонний шар між чистовою і чорновою підлогами. Важливу роль в процесі облаштування бази для фінішного покриття відіграє армована сітка, яка укладається під стяжку. Така сітка підвищує міцність і інші характеристики підлог, роблячи їх більш довговічними.

Zvarna sitka otsynkovana ø1.8 50kh50 h-1.0m l-30m

Армуюча сітка: в яких випадках вона необхідна

Жоден процес у будівництві не проходить без участі бетонного розчину. Фундамент будинку, бесідки чи забору, відмостка будинку чи стяжка потребують міцної монолітної опори. Даний будівельний процес не можна якісно здійснити без армування. Адже арматура або армувальна сітка, що знаходиться всередині бетонного розчину, робить його єдиною монолітною структурою. Саме армувальні елементи збільшують міцність покриття, пошкодити які буде практично нереально.

Композитна арматура ø16

Як правильно вибрати композитну склопластикову арматуру

Композитний матеріал вперше був виготовлений в 1960-х роках. Перший раз армований скловолокном полімер був використаний в 1980-х роках в проекті високошвидкісних поїздів в Японії.

Армопояс 120'120-100'100 фото

Сітка кладки в будівництві: що це, для чого та як вибрати

Армувальна сітка – це невід’ємна складова бетонних конструкцій. Армування бетону дозволяє створити стійку і міцну конструкцію, посилює його і захищає від розтріскування та усадки. Завдяки цьому бетон не руйнується і не обсипається. Завдяки використанню армувальної сітки, бетонна конструкція стає більш міцною та стійкою, ніж без її участі.

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку