Галузі використання садової сітки | sitkand.com

Де застосовується садова сітка з пластику?

Пластикова садова сітка – це універсальний матеріал, який використовують у садівництві, городництві, розведенні тварин та птиці у приватних садибах і на сільськогосподарських підприємствах. Свою популярність вона отримала завдяки низці унікальних характеристик, серед яких: довговічність, міцність, екологічна безпечність, легке транспортування та монтаж. З неї можна без особливих зусиль зводити різні конструкції, демонтувати їх за потреби та використати пластикову сітку повторно.

Сітка садова пластикова для вирощування дерев і кущів

Плодові дерева і кущі потрібно захищати від різноманітних шкідників, щоб господарі могли зібрати гарний урожай фруктів та ягід, а сітка з ПВХ у цьому допомагає. Її використовують:

 1. Для захисту стовбурів дерев від зайців та гризунів, які взимку полюбляють ласувати корою і наносять непоправну шкоду деревам;
 2. Щоб уберегти ягоди і фрукти від птахів: шпаки та інші пернаті можуть повністю знищити врожай вишні, черешні, малини, лохини, тому дерева та кущі накривають сіткою, щоб перекрити їм доступ до плодів.
 3. Щоб зробити опори для плетючих рослин: ожина, деякі види малини, виноград, ківі необхідно вирощувати на спеціальних опорних конструкціях, які підтримують стебла та гілки, полегшують збір урожаю.
 4. Для розмежування ділянок з різними видами рослинності.
 5. В ландшафтному дизайні саду полімерна сітка необхідна для створення різноманітних об’єктів та живих парканів, надання необхідної форми деревам, кущам.

Гнучкий і піддатливий матеріал легко приймає потрібну форму, тому він став незамінним у садівництві та виконує одночасно практичну і декоративну функції.

Сітка для городу з пластику

Пластикова сітка для городництва застосовується:

 1. Для створення опори для огірків, квасолі, гороху, інших рослин. Вона легко витримує вагу овочів, а збір урожаю проходить швидше і простіше.
 2. Для створення тіні тіньолюбивим рослинам. Затіняюча сітка має дрібні чарунки, які пропускають обмежену кількість сонячних променів.
 3. Для будівництва парників і розсадників. Поверх сітки укладають плівку, яка її підтримує, а коли в сонячні дні плівку знімають, пластмасова зелена сітка слугує для захисту молодої зелені від ультрафіолету, комах, тварин та птахів.
 4. Затіняюча капронова сітка відмінно захищає рослинність від граду та рятує урожай в негоду від сильних поривів вітру.
затіняюча сітка фото
Затіняюча сітка на теплиці створює тінь рослинам

ПВХ-сітка стала вдалою заміною дерев’яним підпоркам для рослин, які рідко служили до кінця сезону. Натомість цей матеріал можна використовувати в рослинництві навіть кілька сезонів поспіль: він не боїться впливу вологи та ультрафіолету.

Пластикова сітка для огорожі

На подвір’ї приватного будинку без огорожі обійтися складно, адже вона потрібна не тільки по периметру, щоб уникнути небажаних гостей, а й для зонування обійстя. Паркани із сітки для огородження відділяють подвір’я від саду, також ними відмежовують квітники, клумби. Домашнє тваринництво теж не обходиться без вольєрної сітки-рабиці. З неї споруджують:

 1. Клітки для кролів, нутрій, фреток.
 2. Тимчасові та постійні загороди для свійських птахів.
 3. Переносні конструкції для вигулу циплят, каченят.
 4. Накриття над загородами для курей, щоб вони не перелітали паркан. 

Огорожа для птиці та тварин із ПВХ-сітки не потребує демонтажу на зимовий період, оскільки матеріал стійкий до перепадів температури, не боїться морозів. 

Огорожа з пластикової сітки фото
Огорожа з пластикової садової сітки

Полімерна сітка в ландшафтному дизайні подвір’я

Багатофункціональний матеріал не оминули професійні дизайнери ландшафтів та поціновувачі красивого оформлення обійстя. Із полімерної сітки роблять:

 1. Захисне покриття від кротів для газонів і зелених насаджень. Для цього матеріал укладають під газон і цим перешкоджають доступ тваринам із землі.
 2. Основу для доріжок із щебню: щоб камінці не розсипалися і не втоптувалися в землю дрібну сітку стелять під них.
 3. Опору для плетючих рослин: троянд, клематисів та інших квітів.
 4. Основу для живих огорож, арок, альтанок під виткі рослини.
 5. Бордюри для клумб з квітами різної форми та розміру.
 6. Підтримку для кущових квітів: півонії, троянд, ірисів.
сітка для рослин фото
Використання садової сітки для плетючих рослин

Еластична і проста у використанні сітка дозволяє втілити найцікавіші дизайнерські ідеї оформлення подвір’я з мінімальними матеріальними витратами.

ПВХ-сітка для будівництва

Остільки полівінілхлорид стійкий до впливу навколишнього середовища, сітку з нього використовують і під час будівництва:

 1. Для тимчасового огородження будівельних майданчиків;
 2. Для створення накриття, яке дає тінь і захищає працівників від падіння предметів згори.
 3. Для облаштування армопоясу під час обштукатурювання, бетонування підлоги, залиття стяжки, фундаменту.
 4. Для облаштування дитячих і спортивних майданчиків на відкритому повітрі.
 5. Під час будівництва зон відпочинку: для навісів, парканів.
сітка для квітів фото
Садова сітка слугує декором та підтримує стовбури рослин

Універсальну, стійку до зовнішнього впливу садову сітку із ПВХ від перевіреного виробника ви можете придбати в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною гуртом на в роздріб, щоб облаштувати присадибну ділянку, створити красивий ландшафтний дизайн чи зробити загороди для птиці.  

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Сітки
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку