Сучасні огорожі з сітки рабиці | sitkand.com

Огорожа з сітки рабиці – сучасна конструкція для захисту ділянки

Сітка служить відмінним матеріалами для облаштування легких огорож. Вона не перешкоджає вітру, не затінює світло і не викликає складнощів в процесі монтажу. Сітка-рабиця використовується для огорож ділянок від сусідніх територій, земельних наділів, садів.

Умови експлуатації огорожі з рабиці

Від якості матеріалів залежить термін експлуатації огорож з сітки-рабиці. Монтаж паркану з простого не оцинкованого дроту – найдешевший варіант облаштування огорожі, але незахищений дріт схильний до корозії, тому термін служби паркану буде обмежений кількома роками. Збільшити термін служби матеріалу можливо при нанесенні захисного шару на дріт. Це може бути фарба або захисне водовідштовхувальне покриття. Необхідність повторних обробок НЕ оцинкованого дроту робить його нерентабельним матеріалом для довгострокового використання.

Сітка рабиця з ПВХ фото
Сітка рабиця з ПВХ

Оцинкований дріт містить захисне покриття, тому не боїться атмосферних опадів. Він має привабливий вигляд і часто застосовується для монтажу секційних парканів.

Пластифікована сітка стійка до корозії, так як має полімерне покриття. Матеріал міцний і надійний, тому розрахований на довгий термін служби. Полімерне покриття представлено в різних кольорових рішеннях.

Монтаж та встановлення забору з рабиці

Для фіксації сітки-рабиці використовуються опорні стовпи. Залежно від якості огорожі, вони можуть бути металевими, бетонними чи дерев’яними. Металеві труби визнані найбільш практичним матеріалом для монтажу стовпів.

Стандартний розмір сітки становить 10 м. Крок між двома стовпами повинен бути не більше 2,5 м. Виходячи з цієї інформації, легко прорахувати кількість необхідного матеріалу для облаштування паркану.

Для розмітки ділянки необхідно встановити два крайніх опорних стовпа і натягнути між ними мотузку. Отримана лінія буде служити розміткою для монтажу інших стовпів. При установці потрібно дотримуватися однакової відстані між стовпами і враховувати вертикальний рівень.

паркан з рабиці фото
Паркан з використанням сітки рабиці

Отвори для стовпів необхідно робити на глибину як мінімум 80 см. Глибина визначається в залежності від типу грунту і при дотриманні загальної горизонтальної лінії всіх стовпів на ділянці. Дно ями вистилають пісочної підстилкою на висоту 10 см.

Встановлені стовпи бетонують цементним розчином. Кріплення сітки-рабиці починається з фіксації з одного боку паркану. Після кріплення до першого стовпа сітку поступово розмотують вздовж усього забору, фіксуючи до інших опорних конструкцій.

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Сітки
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку