Види огорожі заміських будинків | sitkand.com

Паркани для заміської нерухомості: різновиди і характеристики

Важко уявити собі приватне домоволодіння або заміську дачну ділянку без паркану. Адже Він не тільки встановлює межі ділянки, але і виконує захисну функцію, захищаючи мешканців від сторонніх поглядів і несанкціонованого проникнення невідомих осіб, бродячих тварин, а також вихід маленьких дітей за межі території. Сучасні паркани здатні надати території естетичну привабливість та є декоративними елементами ландшафтного дизайну.

Вид паркану залежить від передбачуваного функціонального призначення та фінансових можливостей замовника. Наприклад, для тимчасового забору краще підійде конструкція з дерева або металевої сітки. Для розмежування ділянок між сусідами рідко використовуються дорогі матеріали, в основному застосовують сітку рабицю, а ось паркан з лицьового боку ділянки, як правило, вимагає істотних вкладень.

паркан з сітки фото
Паркан з використанням сітки рабиці

Вибір матеріалів для виготовлення огорожі досить широкий. Це можуть бути натуральний камінь, цегла, дерево, метал, сітка рабиця, бетонні блоки, профільований лист, пластик та інше. Розглянемо особливості парканів з кожного виду матеріалу.

Цегла або натуральний камінь. На сьогоднішній день огорожі з цих матеріалів дуже популярні серед власників приватних будинків. Вони досить естетичні, можуть мати різні кольори за бажанням замовника, паркани з них відрізняються практичністю, тривалим терміном служби і не вимагають додаткового догляду в процесі експлуатації, але вартість їх досить висока. Це пояснюється не тільки ціною самого матеріалу, але і додатковими витратами з облаштування фундаменту і оплатою робіт досвідченого муляра.

Забор з цегли фото
Забор з цегли

Бетонні блоки. Їх використання в якості основного матеріалу фінансово істотно вигідніше, але вони набагато менш привабливі з естетичної точки зору. До їх переваг слід віднести надійність і високу міцність, легкість і оперативність при встановленні, а також швидкий демонтаж у разі потреби.

Металева сітка. Найбільш простий і економний варіант. З істотних недоліків слід відзначити схильність до корозії і практично необмежений огляд місцевості з вулиці. Тому, якщо такий паркан буде встановлюватися з лицьового боку, то по його периметру всередині і зовні рекомендується висадити декоративний чагарник, Який приховає ділянку від надмірної уваги сторонніх осіб.

Профільований металевий лист. Завдяки доступній ціні, довговічності, легкості установки, різноманітності відтінків і кольорів, конфігурацій і габаритів цей варіант набув великої популярності. Додатковим плюсом металопрофілю є наявність антикорозійного покриття.

Кований метал. Конструкції відрізняються зовнішньою привабливістю і витонченістю, використовуються для надання певного стилю і самобутності. До мінусів можна віднести високу вартість і необхідність обробки спеціальними фарбами для захисту від корозії.

Дерево. До переваг відноситься екологічність і різноманітність деревних матеріалів (брус, плаха, штахетник, колода). Легкість обробки і зведення дозволяють реалізувати унікальні дизайнерські ідеї як за конструктивним, так і за кольоровим рішенням. До мінусів дерев’яних парканів відносяться недовговічність і недостатня міцність, але при регулярному догляді такі конструкції здатні простоять більше 20 років.

Пластик. Дешевий і легкий матеріал, відрізняється різноманітністю кольорів. Паркани з пластика використовуються переважно для огорожі невеликих садових ділянок.

комбінована огрожа фото
Приклад комбінованої огорожі

Дуже популярні комбіновані огорожі з декількох різних матеріалів, вони виглядають цікаво і оригінально.

Установкою зборів, як правило, займаються спеціалізовані компанії, звернувшись в які можна замовити індивідуальний проект огорожі на будь-який смак. У вартість послуг входить доставка будматеріалів, збірка і монтаж конструкції на місці.

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку