Паркани для заміської нерухомості: різновиди і характеристики - sitkand.com

Паркани для заміської нерухомості: різновиди і характеристики

Важко уявити собі приватне домоволодіння або заміську дачну ділянку без паркану. Адже Він не тільки встановлює межі ділянки, але і виконує захисну функцію, захищаючи мешканців від сторонніх поглядів і несанкціонованого проникнення невідомих осіб, бродячих тварин, а також вихід маленьких дітей за межі території. Сучасні паркани здатні надати території естетичну привабливість та є декоративними елементами ландшафтного дизайну.

Вид паркану залежить від передбачуваного функціонального призначення та фінансових можливостей замовника. Наприклад, для тимчасового забору краще підійде конструкція з дерева або металевої сітки. Для розмежування ділянок між сусідами рідко використовуються дорогі матеріали, в основному застосовують сітку рабицю, а ось паркан з лицьового боку ділянки, як правило, вимагає істотних вкладень.

Вибір матеріалів для виготовлення огорожі досить широкий. Це можуть бути натуральний камінь, цегла, дерево, метал, сітка рабиця, бетонні блоки, профільований лист, пластик та інше. Розглянемо особливості парканів з кожного виду матеріалу.

Цегла або натуральний камінь. На сьогоднішній день огорожі з цих матеріалів дуже популярні серед власників приватних будинків. Вони досить естетичні, можуть мати різні кольори за бажанням замовника, паркани з них відрізняються практичністю, тривалим терміном служби і не вимагають додаткового догляду в процесі експлуатації, але вартість їх досить висока. Це пояснюється не тільки ціною самого матеріалу, але і додатковими витратами з облаштування фундаменту і оплатою робіт досвідченого муляра.

Бетонні блоки. Їх використання в якості основного матеріалу фінансово істотно вигідніше, але вони набагато менш привабливі з естетичної точки зору. До їх переваг слід віднести надійність і високу міцність, легкість і оперативність при встановленні, а також швидкий демонтаж у разі потреби.

Металева сітка. Найбільш простий і економний варіант. З істотних недоліків слід відзначити схильність до корозії і практично необмежений огляд місцевості з вулиці. Тому, якщо такий паркан буде встановлюватися з лицьового боку, то по його периметру всередині і зовні рекомендується висадити декоративний чагарник, Який приховає ділянку від надмірної уваги сторонніх осіб.

Профільований металевий лист. Завдяки доступній ціні, довговічності, легкості установки, різноманітності відтінків і кольорів, конфігурацій і габаритів цей варіант набув великої популярності. Додатковим плюсом металопрофілю є наявність антикорозійного покриття.

Кований метал. Конструкції відрізняються зовнішньою привабливістю і витонченістю, використовуються для надання певного стилю і самобутності. До мінусів можна віднести високу вартість і необхідність обробки спеціальними фарбами для захисту від корозії.

Дерево. До переваг відноситься екологічність і різноманітність деревних матеріалів (брус, плаха, штахетник, колода). Легкість обробки і зведення дозволяють реалізувати унікальні дизайнерські ідеї як за конструктивним, так і за кольоровим рішенням. До мінусів дерев’яних парканів відносяться недовговічність і недостатня міцність, але при регулярному догляді такі конструкції здатні простоять більше 20 років.

Пластик. Дешевий і легкий матеріал, відрізняється різноманітністю кольорів. Паркани з пластика використовуються переважно для огорожі невеликих садових ділянок.

Дуже популярні комбіновані огорожі з декількох різних матеріалів, вони виглядають цікаво і оригінально.

Установкою зборів, як правило, займаються спеціалізовані компанії, звернувшись в які можна замовити індивідуальний проект огорожі на будь-який смак. У вартість послуг входить доставка будматеріалів, збірка і монтаж конструкції на місці.

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Без категорії
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку