Чим металочерепиця краща ніж інші покрівельні матеріали | sitkand.com

Переваги металочерепиці над іншими покрівельними матеріалами

Якісна покрівля завжди була і буде одним з пріоритетних елементів будівлі. Вона не просто захищає від дощу, вітру чи палючого сонця. Надійна покрівельна система подовжує термін експлуатації усієї споруди загалом та впливає на рівень комфорту її мешканців. Також, це ще й оздоба, яка вказує на стиль, смак та статус господаря.

При виборі матеріалу для даху важливо врівноважити естетичну та практичну складову. Для того аби зробити правильний вибір, потрібно озброїтись інформацією.
Від того який саме вид покрівельного матеріалу ви використаєте, залежить загальний архітектурний вигляд будинку та його міцність.

покрівля будинку фото

Металочерепиця види

Металочерепиця на сьогодні це одна із найбільш розповсюджених та надійних видів покрівлі. Такий матеріал чудово збалансовує ціну та якість.

За формою нарізки вирізняють такі варіанти:

Модульна та листова металочерепиця в свою чергу різняться за формами штампування:

  • асиметрична, скошена хвиля;
  • покриття із симетричною хвилею;
  • трапецієвидна хвиля;
  • покрівля із ексклюзивним візерунком хвилі для елітних замовлень.

Аби забезпечити довговічність, стійкість до зовнішніх впливів та покращити естетичний вигляд на черепицю наносять наступні види покриттів.

Глянцевий поліестер. Досить популярний серед замовників через доступну вартість, широку кольорову гамму та насичений колір. Але варто знати, що це покриття не любить різких перепадів температур та з часом піддається механічним ушкодженням.

металочерепиця фото
металочерепиця

Поліестер матовий. Відрізняється від попередника більшою товщиною покриття, за рахунок наявності в складі тефлону. Це подовжує термін служби виробу. Відсутність блиску на поверхні додає стриманої вишуканості зовнішньому вигляду.

Поліуретан. Міцне й надійне покриття. Не боїться хімічних чи механічних впливів, стійке до ультрафіолету. Витримує перепади температур від +100 до – 60 градусів за Цельсієм.

Пластизол. Має найтовстіший шар і відповідно стійкість до різного роду впливів та пошкоджень. Користується попитом через подібність текстури малюнку до шкіри.

Особливої уваги заслуговує композитна черепиця. В її основі теж лежить сталевий лист. Але крім вище вказаних видів покриттів є ще шар з гранул натурального каменю. Тому крім міцності та стійкості до ультрафіолету додається покращена шумоізоляція.

Металочерепиця, профнастил чи шифер?

Якщо хочете побудувати гарний дім, потрібно подбати про якісні будівельні матеріали. Покриття даху потребує особливої уваги. Щоб остаточно розібратись з цим питанням розглянемо плюси та мінуси деяких покрівельних матеріалів.

черепиця онделін
черепиця ондулін

Шифер. Ще пару десятків років тому – це був самий поширений матеріал для покрівлі. В селах досі є чимало хатин, які мають шиферний верх. Це зумовлено його дешевизною та тривалим терміном експлуатації, – приблизно 30-40 років.

З недоліків можна виділити крихкість та шкідливість. Остання обумовлена наявністю в складі азбесту. Його виділення можуть спричинити ракові захворювання. Має досить високу гігроскопічність, внаслідок чого шифер з часом покривається мохом.

Профнастил. Він як і металочерепиця в основі має метал. Тому термін його експлуатації сягає 50 років. Однак кількість шарів захисного покриття значно менша. Це звісно знижує вартість та більшує шумопровідність. Все ж цей матеріал більш застосовують для покриття будівель промислового чи господарського призначення.

профнастил фото
профнастил

Металочерепиця. Виграє і візуальним виглядом, і довготривалим терміном служби. Звісно він дорожчий за шифер та профлист, однак не на багато тому досі є фаворитом на покрівельному ринку.

До плюсів можна віднести екологічність, невелику вагу, стійкість до займання, легкість монтажу. Не боїться різких температурних перепадів.

З недоліків – це шумність. Хоча її теж можна усунути, якщо подбати про захисний шар паро-, гідро- та теплоізоляції. А з іншого боку, що може бути краще, ніж слухати мелодію дощу, в затишку та теплі.

Металочерепиця розміри

Плануєте ремонт або монтаж даху? Вам не завадить дізнатись про ймовірні розміри металевих полотен черепиці та її товщину. Це дозволить максимально ефективно розрахувати обсяг покрівельного матеріалу з огляду на особливості дахової конструкції.
Про що потрібно пам’ятати та врахувати:

  1. Повна довжина та ширина вимірюються від кромки до кромки листа. Стандартні розміри металочерепиці листової форми дорівнюють по ширині 1.18-1.19 м по довжині 0.5 – 8 м. Модульна форма черепиці має розміри по ширині 1.18-1.19 по довжині 700 – 845 мм.
  2. Висота хвиль черепиці. Буває 50-70 мм. Впливає на жорсткість покрівлі. Вища хвиля – вища жорсткість. Цей фактор теж залежить від того хто виробник, що за покриття нанесене та який вид черепиці за профілем розглядається.
  3. Товщина хвиль прямо впливає на міцність та довговічність покрівельного матеріалу. Зазвичай ця товщина сягає 0.4-0.6 мм.
  4. Є ще незмінний параметр – крок між хвилями. Він завжди становить 185 мм.
покрівля з металочерепиці фото
покрівля з металочерепиці

Існує такий термін як корисна довжина та ширина. Аби покращити захисні властивості покрівлі металочерепиця укладається із запасом – нахлестом. Корисна довжина та ширина по суті результат різниці повної довжини по ширині та запасу (нахлесту) з двох сторін. Ця величина має приблизно 70 мм. Щодо нахлесту по довжині, враховують поздовжню частину полотна. Приблизний стандарт становить 100-150мм.

Більше дізнатись про металочерепицю вам допоможе інтернет магазин Sitkand.com. Оператори залюбки допоможуть розібратися з питаннями, які вас хвилюють та інформативно опишуть систему знижок та діючі акції.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку