Що таке армувальна сітка | sitkand.com

Сітка кладки в будівництві: що це, для чого та як вибрати

Армувальна сітка – це невід’ємна складова бетонних конструкцій. Армування бетону дозволяє створити стійку і міцну конструкцію, посилює його і захищає від розтріскування та усадки. Завдяки цьому бетон не руйнується і не обсипається. Завдяки використанню армувальної сітки, бетонна конструкція стає більш міцною та стійкою, ніж без її участі.

Що таке армувальна сітка?

Сітка кладки – це металевий каркас, виготовлений зі сталевих прутів різного діаметру. Прути в сітці вкладені перпендикулярно, зварюються точково, утворюючи квадрати або прямокутники. Дріт, який використовується в армуючій сітці, має ребристий профіль. Цей профіль покращує з’єднання з бетоном, що мінімізує розтріскування, яке виникає внаслідок усадки бетону. Використання армувальної сітки має багато переваг, що позитивно впливають на якість всієї конструкції. Заливання бетону на армуючий каркас зменшує кількість сировини, що не тільки сприяє економії, але і скорочує час висихання стяжки. Арматура запобігає усадці бетону під час фази затвердіння, а також зменшує ризик появи подряпин та тріщин.

Сітка зварна оцинкована фото

Зварювальну армуючу сітку можна класифікувати на три основні типи:

  1. Прямокутна зварна сітка (з поздовжнім опорним дротом);
  2. Зварна сталева сітка з квадратними отворами (опорні як поздовжні, так і поперечні дроти);
  3. Зварена дріт сітка для вертикальних робіт (має найменшу фракцію).

Як вибрати правильну зварну сітку для будівництва?

Армуюча зварна сітка – це виріб, виготовлений з дуже твердого, міцного матеріалу, завдяки якому він має безліч застосувань. Сітку кладки часто використовують для армування бетонних підлог і залізобетонних елементів, таких як підлоги, стелі, стяжки, стіни, фундаменти та балки. Це також невід’ємний елемент у монтажі теплої підлоги.

Сітка кладки армопояс фото

Міцність армуючої сітки залежить від товщини дроту та матеріалу з якого вона виготовлена. Чим щільніша і товстіша сітка, тим більший опір навантаження вона витримує. Сітка кладки виготовляється з:

  • Сталь. Сталева сітка рівномірно розподіляє навантаження в конструкціях стяжок, захищає від руйнувань товстого шару бетону. Металева сітка, використана в армуванні – це гарантія експлуатації бетонних виробів протягом 50 років.
  • Скловолокно. Алюмосилікатне скло використане в сітці кладки забезпечує гідну службу бетонної стяжки. Сітка зі скловолокна стійка до перепадів температур, водного середовища. Має малу вага, за рахунок чого монтаж виконується значно швидше
  • Полімерні матеріали. Пластикова сітка, на відміну від металевої, легша і еластичніша. Це дозволяє їй розтягуватися, не деформуючись і зберігаючи всі свої якості. Армувальна пластикова сітка міцна на розтягнення, стійка до впливу хімічних речовин, не дорога.

Сітки продаються в рулонах або листах. Рулони практичніші, тому що зручніші в доставці. Але! Скрутити в рулон можна тільки сітку з тонкого дроту, товщина якого становить не більше 3 мм. Стандартний рулон має ширину від одного до 1,5 метра, а довжина може бути до 25 метрів.

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Сітки
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку