Металева зварна сітка для кліток та вольєрів | sitkand.com.ua

Зварна сітка для кліток

Важлива умова для утримання вдома чи на фермах тварин і птахів – облаштування для них вольєрів та кліток. При цьому необхідно, щоб житло відповідало санітарним нормам та нормам безпеки. Одним з найкращих матеріалів є металева сітка, виготовлена зварним методом, коли дріт різного діаметру зварюють під кутом 90°, утворюючи квадратні чарунки. Саме за товщиною дроту та розміром чарунок і обирають ту чи ту сітку для вольєра або клітки. Також ретельно добирають сітку зварну за видом захисного покриття: оцинковка або ПВХ. 

Сітка металева мілка: переваги використання для кліток і вольєрів

Щоб клітки були безпечними, відповідали санітарним нормам, за ними було легко доглядати (чистити, мити), їх повністю або частково роблять зі зварної сітки, адже вона має багато плюсів:

  • довговічність: оцинкована сітка може використовуватися десятиліттями навіть в умовах агресивного середовища;
  • стійкість до вологи, посліду тварин, миючих та дезінфікуючих засобів, механічного пошкодження;
  • не деформується, не прогинається, не окислюється;
  • легка у використанні: змайструвати клітку або вольєр може будь-який господар власноруч, для цього не потрібні особливі знання та специфічні інструменти;
  • не містить шкідливих речовин та сполук, які вступають в реакцію з вологою чи виділеннями тварин, тому не наносить шкоду здоров’ю мешканців клітки;
  • забезпечує комфортний мікроклімат, повітрообмін та достатню кількість світла.
вольєр для собаки фото
Вольєр для собаки

Завдяки тому, що сітка має різні розміри чарунок і товщину дроту, з асортименту інтернет-магазину Сітканд покупці можуть обрати потрібну продукцію для виготовлення кліток і вольєрів для різних птахів та тварин.

Штукатурна сітка для огородження домашніх птахів 

Оскільки більшість свійських птахів не літає, вони не потребують перебування в клітках, за винятком тих ситуацій, коли їм загрожують хижі птахи (шуліки) чи тварини (щурі, ласки, куниці). В решті випадків для курей, циплят, гусей, качок, цесарок роблять загони, які охоплюють досить велику територію.

Стаціонарну загороду для домашньої птиці зазвичай роблять біля курника, щоб птахи могли вільно пересуватися між приміщенням і площею для вигулу. Висота зазвичай залежить від породи птахів. Наприклад, для бройлерів достатньо півтораметрової заввишки загороди, а для звичайних курей краще робити висоту 2 метри. Щоб захистити мешканців загону від сонця роблять навіс або з металопрофілю, або із затіняючої сітки.

курник фото
Курник для домашніх птахів

Для курчат, каченят також часто виготовляють переносні загороди. Вони бувають у вигляді арки або прямокутні, з сіткою знизу чи без неї. Для дитинчат птахів краще будувати пересувний загін повністю закритий з «дахом», адже на них можуть полювати не тільки дикі тварини, а й домашні коти чи собаки. Оптимальний розмір чарунок для загороди дорослих особин 25×50 мм, а для молодняка краще обрати 25×25 мм.

Сітка вольєрна для птахів

Повністю закриті вольєри будують для голубів, фазанів, також їх використовують для облаштування пташників для екзотичних птахів, наприклад, папуг. Для будівництва використовують або оцинковану сітку, або сітку з ПВХ-покриття. Остання має більш привабливий зовнішній вигляд, чудові якісні характеристики та відрізняється багатою палітрою кольорів.

Для розведення перепілок споруджують невеликі повністю закриті клітки з дрібними чарунками знизу (6×6 мм, 12×12 мм, і діаметром дроту 1,4- 2 мм) і більшими для стінок та верху (16×16 мм чи 12×25 мм).

Яка сітка потрібна для кліток кроликів?

Такі домашні тварини, як кролики, нутрії, шиншили живуть у повністю закритих клітках. При цьому для кожного виду потрібна своя особлива конструкція клітки.

врольєр для кролів фото
Міні-вольєр для кролів

1. Для шиншил треба сітчастий будиночок розміром приблизно 1,5×1×0,5 метра. Конструкція має кілька окремих «приміщень», з’єднаних між собою коридором, по цьому коридору між «кімнатами» вільно пересувається самець, а от самочки живуть окремо. Для того, щоб вони не гуляли по всій клітці, їм на шию одягають спеціальне кілечко, яке не дає пролізти через отвір.  Клітку роблять із мілкої сітки з досить товстим дротом, щоб тварини не поранили об неї лапки.

2.   Нутрії потребують облаштування штучної водойми та створення місця для вигулу – саме його і роблять із сітки. При цьому діаметр дроту повинен бути мінімум 2 мм, бо нутрії мають великі міцні зуби, які перекушують навіть метал. Також для облаштування літнього загону не варто купувати сітку з ПВХ-покриттям – вони можуть його обгризти. Найкращий варіант сітка металева з оцинкуванням.

3. Кролики теж гризуть все, але зняти захисне покриття з полівінілхлориду під силу далеко не всім особинам. Дно клітки роблять з густої сітки із товстим дротом, щоб тварини не пошкодили лапки. Оптимальні параметри: розмір чарунки 12×12 мм, товщина – 2 мм. Стінки і верх можна зробити чарунками 25×25 мм або 25×50 мм. Оскільки кролі чутливі до протягів, прямих сонячних променів і вологи, їхні будиночки краще розміщувати не на землі: на підставках чи ніжках, робити над ними навіс.

Щоб готові клітки прослужили довго, варто купувати сітку від надійного виробника. Таку ви знайдете на сайті sitkand.

Яка сітка потрібна для кліток бройлерів? Параметри вибору

клітки для бройлерів фото
Клітки для бройлерів з використанням зварної сітки

Під час вибору сітки для кліток бройлерів, інших домашніх птахів та тварин, треба звертати увагу на наступні нюанси:

  • правильно дібрати розміри чарунок, товщину дроту: найдрібніша підходить для перепелиних кліток, а також для низу в клітках більших птахів і тварин;
  • якість зварних точок: вони повинні бути рівними, якщо в місцях з’єднання є потемніння – сітку зварювали після оцинковки, якщо потемнінь немає – оцинковували вже після зварювання, шар ПВХ зазвичай наносять після зварювання;
  • правильна форма чарунок: вони повинні бути рівними і однаковими за розміром по всьому периметру;
  • виробник і ціна – ці два фактори свідчать про надійність, адже виробник, який цінує свою репутацію, виготовляє якісну продукцію, а її вартість не може бути нижче ринкової (за винятком оптових закупівель).

Сітку для облаштування вольєрів і кліток домашніх тварин і птахів ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

lefan13
Коментарів немає
Категорії:
Сітки
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Copyright ©2018, Новий двір, всі права захищені.

Всі результати пошуку